Preses relīzes

Mācību centrs “LatConsul” aicina atbalstīt daudzbērnu ģimenes

Biznesa konsultāciju un mācību centrs “LatConsul”, rūpējoties par ģimenisko vērtību saglabāšanu, nesen pievienojās valsts veidotas atbalsta programmas daudzbērnu ģimenēm “Latvijas goda ģimene” atbalstītāju pulkam. Aicinām ikvienu uzņēmumu būt sociāli atbildīgam un pievienoties šai atbalsta programmai vai kā citādi atbalstīt mūsu stiprās ģimenes!

Preses relīze: Mini MBA School - lielisks jaunums augstākā līmeņa vadītāju apmācību piedāvājumā

Uzsākot jauno gadu, 18. janvāra vakarā viesnīcā Pullman Riga Old Town biznesa konsultāciju un mācību centrs “LatConsul” svinēja jaunas biznesa vadības apmācību programmas Mini MBA School atklāšanu. Šī programma sniegs iespēju augstākā līmeņa vadītājiem apgūt tradicionālās augstskolu MBA (Master of Business Administration) programmas esenci ātri, intensīvi un koncentrēti, pie tam latviešu valodā.

Mini MBA School atklāšanas svētki

Biznesa konsultāciju un mācību centrs “LatConsul” rīko Mini MBA School atklāšanu trešdien, 18. janvārī pulksten 18.30 viesnīcā Pullman Riga Old Town Jēkaba ielā 24, Vecrīgā. Pasākuma vadmotīvs - panākumi biznesā nav atkarīgi tikai no talanta un veiksmes, bet gan no īstajām zināšanām. Aicināti visi interesenti!

Preses relīze: Programmas "HORIZON 2020" MVU instruments: investēti 500 miljoni EUR vairāk nekā 1400 uzņēmumos (2014. – 2015.)

Eiropas Komisija šā gada novembrī ir publicējusi pētījumu par Eiropas Savienības (ES) lielākās finansējuma programmas "HORIZON 2020" (latviski saukta par Apvārsnis 2020 vai Horizonts 2020) Mazo un vidējo uzņēmumu (MVU) instrumenta darbības rezultātiem 2014. un 2015. gadā. Šajā laika periodā kopā saņemti vairāk nekā 20 000 projektu pieteikumi un investēti 500 miljoni EUR vairāk nekā 400 projektos.

Preses relīze: Nevairīties no senioru un jaunu sieviešu pieņemšanas darbā

Ar vecuma un dzimuma ierobežojumiem darba sludinājumos neiznāk bieži saskarties, taču realitātē personāla atlases procesos darbojas nerakstīts likums - seniori/pensionāri un jaunas sievietes/jaunās māmiņas automātiski nokļūst “melnajā sarakstā” un tālākajā atlasē viņu kandidatūras netiek virzītas. Biznesa konsultāciju un mācību centrs “LatConsul”, balstoties savā pieredzē, min virkni priekšrocību un aicina nevairīties no senioru un jaunu sieviešu pieņemšanas darbā.

Karstākie piedāvājumi

Kurss "ES finansēto projektu izstrāde - soli pa solim"

Kursa laikā iegūsiet zināšanas par pieejamiem Eiropas Savienības fondiem un citiem finanšu instrumentiem uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai, konkurētspējas paaugstināšanai, sociālās jomas attīstībai, zinātnei un pētniecībai, kā arī jaunu produktu un tehnoloģiju izstrādei.