Saknes kategorija

Aicinām apmeklēt projekta „Trešās paaudzes (senioru) izglītības veicināšana” noslēguma pasākumu

Vērienīga projekta „Trešās paaudzes (senioru) izglītības veicināšana” („Promoting third age education” (P3AE)) īstenošana tuvojas noslēgumam, tāpēc projekta organizators biznesa konsultāciju un mācību centrs „LatConsul” aicina ikvienu interesentu apmeklēt projekta rezultātu prezentāciju, kas notiks šā gada 7. maijā plkst. 12.00 Eiropas Savienības mājas Sarunu istabā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā.

Aizvadītā pirmā projekta "Soci SDGs" partneru tikšanās

No 2017. gada 8. līdz 9. novembrim Horvātijas galvaspilsētā Zagrebā tika aizvadīta projekta Soci SDG’s "Social sustainable development goals" (Ilgtspējīgas attīstības mērķi) partneru pirmā starptautiskā tikšanās. Šajā sanāksmē tika pārstāvētas visas 9 projekta partnerorganizācijas no 7 valstīm - Latvijas, Lietuvas, Itālijas, Vācijas, Lielbritānijas, Slovākijas un Horvātijas, kura ir projekta koordinējošā valsts.

21.gadsimta Pārdošana, Mārketings, Klients

Šis gadsimts ir atnācis ar jaunām tehnoloģijām un jaunām iespējām informācijas telpā. Pircēji ir kļuvuši mobili un ļoti izvēlīgi. Kā uzrunāt un sasniegt savus potenciālos klientus un kā pasniegt savu produktu/pakalpojumu tā, lai klients to pamana?

Karstākie piedāvājumi