Personības pilnveidošanas meistarklases

Pašregulācija un intuīcija - veselībai, efektivitātei ikdienā un darbā

Ir zināms, ka pastāvīgs stress samazina dzīves ilgumu, kvalitāti, un stresa izraisītāji ir sastopami uz katra soļa. Savukārt, "labo domu spēks" un intuīcija palīdz izvairīties no likstām un pārvarēt nopietnas saslimšanas. Tāpēc mūsdienās zinātne pievēršas cilvēka personības attīstības tēmai un neierobežotā iekšējā potenciāla izpētei, iedrošinot cilvēkus vairāk pievērst uzmanību savai veselībai, apkārtējās sabiedrības un sevis dziļākai izpratnei, kas nes „patīkamus augļus” - pilnvērtīgu, veselīgu un enerģisku dzīvi.

Piedāvājam 5 praktiskas meistarklases personības pilnveidošanai un attīstībai:

1. Garīgais intelekts, īstenais “Es” un pozitīva pašuztvere;
2. Savu talantu noteikšana un attīstība;
3. Intuīcija radošumam un mērķu sasniegšanai;
4. Pašregulācija – noskaņojuma veidošana mērķu sasniegšanai;
5. Enerģijas uzkrāšanas paņēmieni veselīgākai un aktīvai dzīvei.

Zinoša un pieredzējuša pasniedzēja vadībā meistarklašu gaitā pakāpeniski apgūsiet paņēmienus pašregulācijā un uzkrātā potenciāla izmantošanā ikdienas dzīvē. Ar speciāli veidotiem testiem Jums būs iespēja izzināt savas stiprās un vājās puses, nospraust savas attīstības virzienus nākotnē.

Meistarklasēs tiek izmantota integrāla (daudzpusīga) pieeja, kas apvieno psiholoģiju, psiho-fizioloģiju un transpersonālo psiholoģiju, un lietoti pārbaudīti paņēmieni: vingrinājumu sinerģiskums - tie papildina viens otru, nodrošinot cilvēka dinamiskāku attīstību; vingrinājumu sadalīšana elementos, kas atvieglo to apgūšanu; zinātnes atsauces; vingrinājumu pakāpeniskums ar laika atstarpi.

Ieguvumi

  • Stresa noturība un spēja uzkrāt enerģiju no „labā” stresa.
  • Spēja noskaņoties sniegumam un izvairīties no negatīva noskaņojuma.
  • Dziļāka sevis izpratne un integritāte ar sevi.
  • Izpratne par saviem talantiem un to attīstības iespējām.
  • Prasme novērtēt savu intuīciju un apgūt paņēmienus tās izmantošanā.
  • Pašregulācijas spēju uzlabošana un zināšanas, kā noskaņoties labākam sniegumam.
Pilns meistarklašu apraksts un pieteikšanās>>>

 

Karstākie piedāvājumi

Kopā vienmēr izdevīgāk!

Izvēloties kursu komplektu: Interneta mārketinga un pārdošanas stratēģijas un instrumenti. Intensīvs praktisko zināšanu kurss + Meistarklase "Kā bez reklāmas nokļūt Google pirmajā lapā?", saņemsiet 30eur atlaidi!

Personības pilnveidošanas meistarklases

Meistarklašu gaitā pakāpeniski apgūsiet paņēmienus pašregulācijā un uzkrātā potenciāla izmantošanā ikdienas dzīvē. Ar speciāli veidotiem testiem Jums būs iespēja izzināt savas stiprās un vājās puses, nospraust savas attīstības virzienus nākotnē.