Mini MBA - jauna tendence augstākā līmeņa vadītāju izglītībā

Pasaulē par populāru alternatīvu plaši pazīstamajam MBA grādam ir kļuvusi Mini MBA programma, ko piedāvā biznesa augstskolas un mācību centri gan Eiropā, gan ASV. Tagad šāda iespēja ir pieejama arī Latvijā un latviešu valodā - biznesa konsultāciju un mācību centrā "LatConsul".

Kas īsti ir Mini MBA?

Akadēmiķi, augstskolu absolventi mēdz Mini MBA uzskatīt par MBA (Master of Business Administration) grāda vienkāršotu versiju, tomēr tas īsti neatbilst patiesībai. Mini MBA nav akadēmiska izglītība, bet gan profesionālās pilnveides mācību programma augstākā līmeņa vadītājiem, kas sniedz praktisku informāciju un pamata kompetences biznesa vadībā, ko var tūlīt pielietot darbā.

Kam būtu ieteicams izvēlēties Mini MBA?

Daudziem vadītājiem un uzņēmējiem ir iegūta izglītība un pieredze savā nozarē (piemēram, mediķiem, juristiem, pedagogiem utt.), taču nereti pietrūkst pamata biznesa kompetences un biznesa vadības teorētiskās zināšanas. Savukārt universitātes absolventiem ar atbilstošu izglītību un teorētiskām zināšanām var nepietikt padziļināto specifiskās nozares zināšanu un trūkst speciālista profesionālo iemaņu. Abos gadījumos laba izvēle būs Mini MBA, kas sniedz profesionāļiem atbilstošu un ar ikdienas darbu saistītu programmu biznesa vadībā, ietverot teorētisko zināšanu pamatus.

Kāpēc izvēlēties Mini MBA?

Augstākā līmeņa vadības izglītība kļūst arvien svarīgāka biznesa vidē. Mini MBA piedāvā lielisku iespēju vadītājiem, uzņēmējiem, augstākā līmeņa profesionāļiem uzlabot savas zināšanas un sniegumu, kā arī nodrošināt karjeras izaugsmi. Mini MBA programma ieliek labus pamatus teorētiskajai zināšanu bāzei un savieno praktiskās nozares iemaņas ar akadēmiskajām zināšanām.

Kā izvēlēties īsto Mini MBA programmu?

Mini MBA programmas mēdz būt ļoti dažādas - sākot ar nopietniem kursiem ar obligāto apmeklējumu, līdz tālmācības kursiem tiešsaistē. Dažas Mini MBA programmas aptver visu uzņēmējdarbības vadības kopumu, citas vairāk fokusējas uz kādu no galvenajiem vadības procesiem. Tāpēc, izvēloties apgūt Mini MBA programmu, ieteicams vispirms rūpīgi iepazīties un izvērtēt, ko katra konkrētā programma ietver, vai tas atbilst jūsu vēlmēm un vajadzībām. Tāpat jāpievērš uzmanība kursa ilgumam, pasniedzēju kompetencei un pasniegšanas metodēm. Tikai kvalitatīva MBA kursa izvēle var ievērojami celt darba efektivitāti, kā arī veicināt karjeras izaugsmi.

Kāpēc izvēlēties tieši LatConsul Mini MBA School programmu?

LatConsul Mini MBA School programma ir absolūts jaunums augstākā līmeņa vadītāju izglītības piedāvājumā Latvijā.
Šī programma ir lieliska iespēja augstākā līmeņa vadītājiem apgūt tradicionālās augstskolu MBA programmas esenci ātri, intensīvi un koncentrēti, pie tam latviešu valodā.

Tā ir veidota pēc Hārvardas absolventu Biznesa kluba izstrādātās programmas parauga un ietver visas nozīmīgākās biznesa vadības tēmas - biznesa stratēģija, mārketings, ekonomika, finanses, grāmatvedība, biznesa psiholoģija, ētika u.c.

Šī programma apvienos reālo situāciju biznesa vidē ar akadēmiskajām zināšanām. Koncentrētā veidā 10 nedēļu laikā programmas dalībnieki iegūs svarīgākās biznesa vadības kompetences 5 izcilu pasniedzēju vadībā.

Mini MBA - Tavs ceļvedis biznesa virsotņu sasniegšanai!​

Vairāk par Mini MBA School uzzināsiet: http://latconsul.lv/lv/courses/view/id/87-mini-mba-school-apmacibu-programma-augstaka-limena-vaditajiem

Video ieskats Mini MBA School: https://youtu.be/zDOz59rOId4

Karstākie piedāvājumi

Kopā izdevīgāk!

Izvēloties kursu komplektu: "Sadarbība ar dažāda tipa cilvēkiem" + "Klientu apkalpošana un sarunu vadīšanas prasmes sarežģītās situācijās pa tālruni un klātienē", saņemsiet 20eur atlaidi!

Personības pilnveidošanas meistarklases

Meistarklašu gaitā pakāpeniski apgūsiet paņēmienus pašregulācijā un uzkrātā potenciāla izmantošanā ikdienas dzīvē. Ar speciāli veidotiem testiem Jums būs iespēja izzināt savas stiprās un vājās puses, nospraust savas attīstības virzienus nākotnē.