Mini MBA School - lielisks jaunums augstākā līmeņa vadītāju apmācību piedāvājumā

Uzsākot jauno gadu, 18. janvāra vakarā viesnīcā Pullman Riga Old Town biznesa konsultāciju un mācību centrs “LatConsul” svinēja jaunas biznesa vadības apmācību programmas Mini MBA School atklāšanu. Šī programma sniegs iespēju augstākā līmeņa vadītājiem apgūt tradicionālās augstskolu MBA (Master of Business Administration) programmas esenci ātri, intensīvi un koncentrēti, pie tam latviešu valodā.

Svinīgo pasākumu atklāja un klātesošos sveica “LatConsul”, SIA valdes loceklis Normunds Lokenbahs, atgādinot, ka panākumi biznesā nav atkarīgi tikai no talanta un veiksmes, bet gan no īstajām zināšanām.

Savukārt produktu attīstības vadītāja Aija Lokenbaha pasākuma dalībniekus iepazīstināja ar Mini MBA School programmas ideju un būtību: “Mini MBA piedāvās lielisku iespēju biznesa profesionāļiem uzlabot savas zināšanas, pārliecību par sevi un nodrošināt karjeras izaugsmi. Šī programma apvienos reālo situāciju biznesa vidē ar akadēmiskajām zināšanām. Koncentrētā veidā 10 dienu laikā programmas dalībnieki iegūs svarīgas biznesa vadības kompetences piecu izcilu pasniedzēju vadībā. Jāuzsver, ka šī programma veidota pēc Hārvardas absolventu Biznesa kluba izstrādātās programmas parauga un pirmo reizi būs pieejama latviešu valodā.” 

Vakara gaitā viesi varēja nesteidzīgi baudīt muzikālus priekšnesumus, vīna degustāciju un patīkamas sarunas, kā arī ieklausīties pieaicināto biznesa vadības ekspertu - Mini MBA School lektoru iedvesmojošajās uzrunās. 

Dr.oec. Valters Kaže - “Amber Beverage Group”, SIA valdes loceklis un mārketinga direktors klātesošos emocionāli uzlādēja ar savu aizraujošo un enerģisko stāstu par mūsdienu globālajiem trendiem: „Pastāv tendences, kas ir kopīgas visām pasaules valstīm. Pētot un izzinot tās, savu preci var pārdot jebkurā pasaules valstī, liekot uzsvarus uz šiem trendiem”. 

MBA. Ieva Kozlovska - šarmantā grāmatvedības un finanšu analīzes pasniedzēja ar ievērojamu pieredzi starptautisku uzņēmumu finanšu vadībā dalījās ar savu pētījumu Latvijā diezgan maz pētītā jomā - biržas uzņēmumu gada pārskatu atbilstība. 

Dr.oec. Lotārs Dubkēvičs - praktizējošais psihologs ar bagātu pieredzi un harizmātisku personību sniedza klātesošajiem pozitīvu iedvesmas lādiņu caur būtiskām atziņām par cilvēka personības veidošanos. 

Mg.oec. Gints Turlajs - ar daudzpusīgām zināšanām apveltītais pasniedzējs dalījās apjomīgā paša izstrādātā stratēģisko metožu apkopojumā, iesakot veidu, kā izvēlēties savam uzņēmumam atbilstošāko stratēģiju.

Plašāka informācija par jauno apmācību programmu: http://latconsul.lv/lv/courses/view/id/87-mini-mba-school-apmacibu-programma-augstaka-limena-vaditajiem

Vairāk bildes no pasākuma: http://latconsul.lv/lv/company/gallery

Karstākie piedāvājumi

PowerPoint - kā ātri un vienkārši izveidot lielisku prezentāciju

Ja vēlaties iemācīties ātri un vienkārši izveidot skaistu, kvalitatīvu prezentāciju un uzzināt, kā to koplietot, publiskot tiešsaistē - šis vebinārs ir tieši Jums. Vebinārā uzzināsiet dažādus ieteikumus un knifiņus, kas atvieglo prezentācijas izveidi, kā arī apgūsiet tīri tehniskas prezentācijas veidošanas prasmes.

Digitālās komunikācijas pamati jeb Kā rakstīt internetā

Kursa mērķis: iemācīt, kā rakstīt internetā, lai lasītājam prieks un rakstītājs sasniegtu mērķi. Kursa pamatā ir vienkārši padomi un īsti piemēri par to, kā izvēlēties ziņas kanālu, noteikt mērķauditoriju un pielāgot valodas izteiksmi. Kursa dalībnieki – esiet gatavi lasīt, rakstīt un diskutēt!