Pirmā un vienīgā Projektu Darbnīca par EK daudzmiljonu programmām uzņēmējiem

PROJEKTU DARBNĪCA: Eiropas Komisijas finansētās programmas Latvijas uzņēmējiem - HORIZON2020, LIFE, EUREKA, EUROSTARS-2 u.c.

Jūsu uzņēmumam ir risinājums, kā samazināt kaitējumu videi? Vai arī Jūs plānojat ieviest inovācijas un iekarot pasaules tirgu? Ambicioziem biznesa projektiem Eiropas Komisija piedāvā daudzmiljonu programmas. Kā tās atrast, kur pieteikties, atbilstības kritēriji – par to un vēl vairāk uzzināsiet šajā praktiskajā projektu darbnīcā.
 

Darba kārtībā:

  • EK finansētās programmas uzņēmējiem – Horizon2020, LIFE, Eureka, Eurostars-2 un citas.
  • Reģistrēšanās starptautiskajās datu bāzēs projektu iesniegšanai.
  • Galvenie finansēšanas nosacījumi.
  • Uzņēmumu atbilstības kritēriji.
  • Projekta pieteikumu sagatavošana.


Projektu darbnīcas norise: 1 diena,  no plkst. 10.00 – 14.00 biznesa konsultāciju un mācību centrā LatConsul Raiņa bulvārī 2, Rīgā. Darbs nelielā grupā, praktiski darbojoties ar konkrētām programmām, analizējot dalībnieku reālās vajadzības un iespējas.


PASNIEDZĒJA:                 

Aija Lokenbaha - maģistra grāds uzņēmējdarbībā, pieredzējusi uzņēmēja, Latvijas Mazo un vidējo uzņēmumu asociācijas dibinātāja, EK finansēto projektu konsultante un vadītāja ar ievērojamu pieredzi. Vadījusi darbnīcas un motivācijas grupas dažādām personu grupām, vadījusi nodarbības biznesa augstskolā Turība, Fonds Sabiedrībai un biznesa konsultāciju un mācību centrā LatConsul. Draudzīgā un atraktīvā veidā izvedīs Jūs cauri EK projektu "džungļiem".Dalības maksa projektu darbnīcā: 120,00 EUR + PVN (cenā iekļautas kafijas pauzes un individuāls darbs darbnīcas ietvaros).

Piesakoties 2 dalībniekiem no viena uzņēmuma, cena par 1 personu tikai 100 Eur 
+ PVN!

Pieteikties 

Karstākie piedāvājumi

Jaunums! Personības pilnveidošanas meistarklases

Meistarklašu gaitā pakāpeniski apgūsiet paņēmienus pašregulācijā un uzkrātā potenciāla izmantošanā ikdienas dzīvē. Ar speciāli veidotiem testiem Jums būs iespēja izzināt savas stiprās un vājās puses, nospraust savas attīstības virzienus nākotnē.