Projekta "Senioru izglītības veicināšana" tikšanās Ļubļanā, Slovēnijā

 

Programma: Inovāciju sadarbība un labas prakses apmaiņa

Projekta ilgums: 01.09.2016. – 31.08.2018.

Projekta organizators/koordinators:  biznesa konsultāciju un mācību centrs Latconsul
 

Trešās paaudzes (senioru) izglītības veicināšana, P3AE ir brīnišķīgs ERASMUS+ KA 2 projekts, kura mērķis ir izvērtēt pieaugušo izglītības stāvokli parnetrvalstīs, veidojot kursu modeli, kas tiktu izmantots pieaugušo izglītībā Eiropā. 

Projektu vada biznesa konsultāciju un mācību centrs LatConsul, projekts vieno partnerus no četrām Eiropas Savienības valstīm: Latvijas, Lietuvas, Spānijas un Slovēnijas.

Galvenais projekta mērķis ir paaugstināt senioru vecuma iedzīvotāju labklājību un dzīves kvalitāti, izprotot viņu vajadzības, veidojot atbilstošas apmācību iespējas un veicinot programmas atpazīstamību senioru vidū. Mūsu mērķauditorija ir seniori vecuma grupā no 50 gadiem, kuri nav vairs aktīvi iesaistīti profesionālajā dzīvē, un tādējādi ir nepietiekami informēti par mūžizglītības apmācību iespējām.

Nupat, divas dienas, 28. - 29. septembrī "Slovēnijas trešās paaudzes universitātē” Ļubļanā aizritēja kārtējā projekta dalībnieku tikšanās, kur tika pārrunātas līdzšinējās projekta norises un risināti organizatoriskie jautājumi, kā arī apspriesta projekta stratēģija un iznākuma redzējums.

Biznesa konsultāciju un mācību centru "LatConsul" Ļubļanā pārstāvēja uzņēmuma valdes loceklis Normunds Lokenbahs, Aija Lokenbaha un projektu koordinators Markuss Švāgeris.

 

Paldies rīkotājiem par jauko uzņemšanu!

Vairāk informācijas par projekta norisēm Projektu sadaļā>

 

 

Karstākie piedāvājumi