Latconsul apmācības uzņēmumiem un atklātie kursi

Pārdošana un klientu serviss

4 dienas, 15.08., 20.08., 22.08., 27.08.2019., 10.00 - 14.00
Šis gadsimts ir atnācis ar jaunām tehnoloģijām un jaunām iespējām informācijas telpā. Pircēji ir kļuvuši mobili un ļoti izvēlīgi. Kā uzrunāt un sasniegt savus potenciālos klientus un kā pasniegt savu produktu/pakalpojumu tā, lai klients to pamana?
Cena: 200,00 EUR + PVN
Cenā iekļauts: vienas personas dalība kursos, kafijas pauzes, izdales materiāli un Jūsu kompetences apstiprinoša apliecība.
Mūsdienās internets un interneta sociālā vide ir neatņemama katra uzņēmuma attīstības daļa. Vairs nepietiek ar to, ka piedāvājam lielisku produktu. Izmantojot internetu un jaunākās tehnoloģijas, uzņēmums un tā produkts ir jātuvina patērētājam.
Cenā iekļauti: 1 mācību diena, kafijas pauzes, mācību materiāli un iegūtās zināšanas apliecinošs sertifikāts.
10. jūlijā, 9.30 - 16.30
Ikviens, kura ikdienas darbs ir saistīts ar profesionālu klientu apkalpošanu, ir aicināts pilnviedot savas klientu apkalpošanā nepieciešamās iemaņas.
Cenā iekļauti: 1 mācību diena, kafijas pauzes, mācību materiāli un Jūsu zināšanas apstiprinošs sertifikāts.
Kursa mērķis: pilnveidot sarunu vadīšanas prasmes sarežģītās situācijās klientu apkalpošanā valsts un pašvaldību iestāžu darbiniekiem.
Cenā iekļauts: 1 mācību diena, kafijas pauzes, mācību materiāli un Jūsu zināšanas apstiprinoša apliecība.
Es ticu, ka, lai kur Tu ietu, Tevi visur pavada attiecības - ģimene, draugi, bērni, darbinieki, kolēģi, klienti... Arī vienatnē iekšējā balss turpina risināt attiecības ar sevi. Šai iekšējai balsij ir sava valoda, un šī valoda ir NLP.
Cenā iekļauti: 1 mācību diena, izdales materiāli, kafijas pauzes, Jūsu zināšanas apstiprinoša apliecība.
1 diena, 10.00 - 14.00
Mūsdienu lietišķo saziņu uzņēmumā nav iespējams iedomāties bez sociālo tīklu izmantošanas - kā veiksmīgas, tā neveiksmīgas. Kas padara komunikāciju sociālajos tīklos pozitīvu, efektīvu un veiksmīgu, bet kas - tieši pretēji - negatīvu, neefektīvu un neveiksmīgu?
Cenā iekļauta kafijas pauze, mācību materiāli un Jūsu zināšanas apstiprinoša apliecība.

Karstākie piedāvājumi

Jaunums! Personības pilnveidošanas meistarklases

Meistarklašu gaitā pakāpeniski apgūsiet paņēmienus pašregulācijā un uzkrātā potenciāla izmantošanā ikdienas dzīvē. Ar speciāli veidotiem testiem Jums būs iespēja izzināt savas stiprās un vājās puses, nospraust savas attīstības virzienus nākotnē.