Jānis Endziņš

Jānis Endziņš
Nodarbošanās: uzņēmējdarbības un komerctiesību eksperts

No 2008. gada SIA „J.E. Enterprise Consulting Company” valdes loceklis un darbojas „Latvijas tirdzniecības un rūpniecības kamerā” (LTRK).

Kopš 2011. gada strādā par LTRK priekšsēdētāju. Rīgas Starptautiskās ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolas un Biznesa augstskolas „Turība” lektors komerctiesībās. Komerctiesību zināšanas iegūtas arī LR Uzņēmumu reģistrā kā galvenajam valsts notāram, gan Tieslietu ministrijā kā valsts sekretāra palīgam.

Daudzu normatīvo aktu autors un līdzautors, tai skaitā Komerclikuma spēkā stāšanās kārtības likuma izstrādes darba grupas vadītājs, līdzdarbojies Komerclikuma izstrādē, izstrādājis likumu paketi individuālo uzņēmumu, zemnieku un zvejnieku saimniecību reformai.

Ieguvis Tieslietu ministrijas 3. pakāpes goda rakstu par nozīmīgu un radošu darbu, 1. pakāpes atzinības goda rakstu par ieguldījumu Uzņēmuma reģistra attīstībā un Tieslietu ministrijas goda diplomu par ieguldījumu tieslietu sistēmas attīstībā.

Karstākie piedāvājumi

Kopā vienmēr izdevīgāk!

Izvēloties kursu komplektu: Interneta mārketinga un pārdošanas stratēģijas un instrumenti. Intensīvs praktisko zināšanu kurss + Meistarklase "Kā bez reklāmas nokļūt Google pirmajā lapā?", saņemsiet 30eur atlaidi!

Personības pilnveidošanas meistarklases

Meistarklašu gaitā pakāpeniski apgūsiet paņēmienus pašregulācijā un uzkrātā potenciāla izmantošanā ikdienas dzīvē. Ar speciāli veidotiem testiem Jums būs iespēja izzināt savas stiprās un vājās puses, nospraust savas attīstības virzienus nākotnē.