Jekaterīna Sokolovska

Jekaterīna Sokolovska
Nodarbošanās: Biznesa un personīgās izaugsmes koučs, pārdošanas un komunikācijas trenere

Restorāna Riviera līdzīpašniece. International Coach Federation ( ICF) biedre un ICF Latvia valdes locekle. 
Ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi pārdošanā, 6 gadu pieredzi komandas vadīšanā, kā arī treniņu vadīšanā, attīstot darbinieku pārdošanas un komunikācijas iemaņas. Darba pieredze saistīta ar finanšu sektoru (bankas, apdrošināšana) un ēdināšanas un apkalpošanas sektoru (HORECA). Ir izstrādājusi un vadījusi apkalpošanas standarta, pārdošanas standarta, mācību vadīšanas standarta treniņus finanšu sektora darbiniekiem, kā arī apkalpošanas un komunikācijas treniņus HORECA sektora apkalpojošiem darbiniekiem un vadītājiem. Līdzīpašniece vienā no veiksmīgākajiem restorāniem Rīgā – Riviera. Biznesa vadības doktorantūrā pētījusi līderības prasmju attīstības virzienus un to pilnveidošanas nepieciešamību uzņēmumu līmenī. Iegūts maģistra grāds ekonomikā ar kvalifikāciju Finanšu analītiķis.

Karstākie piedāvājumi

Kopā vienmēr izdevīgāk!

Izvēloties kursu komplektu: Interneta mārketinga un pārdošanas stratēģijas un instrumenti. Intensīvs praktisko zināšanu kurss + Meistarklase "Kā bez reklāmas nokļūt Google pirmajā lapā?", saņemsiet 30eur atlaidi!

Personības pilnveidošanas meistarklases

Meistarklašu gaitā pakāpeniski apgūsiet paņēmienus pašregulācijā un uzkrātā potenciāla izmantošanā ikdienas dzīvē. Ar speciāli veidotiem testiem Jums būs iespēja izzināt savas stiprās un vājās puses, nospraust savas attīstības virzienus nākotnē.