Ieva Kalve

Ieva Kalve
Nodarbošanās: Pieredzējusi lektore un vadības konsultante

Vairāk nekā 20 gadus vada mācības un konsultē dokumentu noformēšanas un pārvaldības jautājumos, kā arī docē attiecīgus studiju kursus augstskolās, grāmatu un daudzu tēmai veltītu rakstu autore. Praktizējoša vadības konsultante.

Dr.oec., Mg.paed. Ieva Kalve ir docente Rīgas Stradiņa universitātē, 5 grāmatu autore un „Dokumentu un biroja pārvaldības rokasgrāmatas” vadošā autore. 

Pirmā profesionālā kvalifikācija: tehniskā sekretāre (lietvede, mašīnrakstītāja, stenogrāfiste). Ir plaša gan praktiskā, gan pedagoģiskā un konsultatīvā darba pieredze. Piedalījusies profesionālo standartu izstrādē, saņēmusi IZM Valsts izglītības satura centra ārštata metodiķa statusu. Regulāri konsultē gan valsts un pašvaldību, gan privātās organizācijas.

Karstākie piedāvājumi

PowerPoint - kā ātri un vienkārši izveidot lielisku prezentāciju

Ja vēlaties iemācīties ātri un vienkārši izveidot skaistu, kvalitatīvu prezentāciju un uzzināt, kā to koplietot, publiskot tiešsaistē - šis vebinārs ir tieši Jums. Vebinārā uzzināsiet dažādus ieteikumus un knifiņus, kas atvieglo prezentācijas izveidi, kā arī apgūsiet tīri tehniskas prezentācijas veidošanas prasmes.

Digitālās komunikācijas pamati jeb Kā rakstīt internetā

Kursa mērķis: iemācīt, kā rakstīt internetā, lai lasītājam prieks un rakstītājs sasniegtu mērķi. Kursa pamatā ir vienkārši padomi un īsti piemēri par to, kā izvēlēties ziņas kanālu, noteikt mērķauditoriju un pielāgot valodas izteiksmi. Kursa dalībnieki – esiet gatavi lasīt, rakstīt un diskutēt!