Ieva Kozlovska

Ieva  Kozlovska
Nodarbošanās: Biznesa vadības lektore

MBA. Ieva Kozlovska – doktora grāda kandidāte biznesa vadībā, apvieno akadēmiskās zināšanas un lektores pieredzi ar ievērojamu profesionālo pieredzi saistībā ar finansēm tādās organizācijās kā „Deloitte Latvia”, „Latvia Statoil”, „L’Oreal Baltic”, „ERNST & YOUNG BALTIC”, Lauksaimniecības Ministrija u.c. Papildus pasniedzējas darbam Rīgas Biznesa Skolā, Banku Augstskolā, Transporta un Sakaru Institūtā, pasniedz maģistrantūras studentiem Vācijā, Hochschule Kaiserslautern augstskolā. Absolvējusi Latvijas Universitātes Ekonomikas un Vadības fakultāti, ieguvusi MBA grādu Rīgas Biznesa skolā, turpina doktorantūras studijas Banku augstskolā biznesa vadībā. Mini MBA programmā pasniedz tēmas „Grāmatvedība” un „Finanšu vadība”.

Karstākie piedāvājumi

Kopā izdevīgāk!

Izvēloties kursu komplektu: "Sadarbība ar dažāda tipa cilvēkiem" + "Klientu apkalpošana un sarunu vadīšanas prasmes sarežģītās situācijās pa tālruni un klātienē", saņemsiet 20eur atlaidi!

Personības pilnveidošanas meistarklases

Meistarklašu gaitā pakāpeniski apgūsiet paņēmienus pašregulācijā un uzkrātā potenciāla izmantošanā ikdienas dzīvē. Ar speciāli veidotiem testiem Jums būs iespēja izzināt savas stiprās un vājās puses, nospraust savas attīstības virzienus nākotnē.