Ieva Kozlovska

Ieva  Kozlovska
Nodarbošanās: Biznesa vadības lektore

MBA. Ieva Kozlovska – doktora grāda kandidāte biznesa vadībā, apvieno akadēmiskās zināšanas un lektores pieredzi ar ievērojamu profesionālo pieredzi saistībā ar finansēm tādās organizācijās kā „Deloitte Latvia”, „Latvia Statoil”, „L’Oreal Baltic”, „ERNST & YOUNG BALTIC”, Lauksaimniecības Ministrija u.c. Papildus pasniedzējas darbam Rīgas Biznesa Skolā, Banku Augstskolā, Transporta un Sakaru Institūtā, pasniedz maģistrantūras studentiem Vācijā, Hochschule Kaiserslautern augstskolā. Absolvējusi Latvijas Universitātes Ekonomikas un Vadības fakultāti, ieguvusi MBA grādu Rīgas Biznesa skolā, turpina doktorantūras studijas Banku augstskolā biznesa vadībā. Mini MBA programmā pasniedz tēmas „Grāmatvedība” un „Finanšu vadība”.

Karstākie piedāvājumi

PowerPoint - kā ātri un vienkārši izveidot lielisku prezentāciju

Ja vēlaties iemācīties ātri un vienkārši izveidot skaistu, kvalitatīvu prezentāciju un uzzināt, kā to koplietot, publiskot tiešsaistē - šis vebinārs ir tieši Jums. Vebinārā uzzināsiet dažādus ieteikumus un knifiņus, kas atvieglo prezentācijas izveidi, kā arī apgūsiet tīri tehniskas prezentācijas veidošanas prasmes.

Digitālās komunikācijas pamati jeb Kā rakstīt internetā

Kursa mērķis: iemācīt, kā rakstīt internetā, lai lasītājam prieks un rakstītājs sasniegtu mērķi. Kursa pamatā ir vienkārši padomi un īsti piemēri par to, kā izvēlēties ziņas kanālu, noteikt mērķauditoriju un pielāgot valodas izteiksmi. Kursa dalībnieki – esiet gatavi lasīt, rakstīt un diskutēt!