Lauris Krolis

Lauris Krolis
Nodarbošanās: Kopīraiters/satura speciālists

Esmu daudz darbojies kā žurnālists un sabiedrisko attiecību satura speciālists. Šobrīd darbojos kā kopīraiteris un strādāju kopā ar spēcīgiem producentiem un programmētājiem, lai kopā radītu lielisku interneta publisko tēlu un sasniegtu labākus komerciālos rādītājus. Strādājam ar saturu dažādās platformās - Joomla, Wordpress un WooCommerce, Drupal, PrestaShop u.c. Interesantu un meklētājiem atbilstošu saturu iespējams izdomāt vienmēr.

Mums visapkārt ir milzum daudz uzņēmumu, preču, projektu un pakalpojumu, kas varētu padarīt mūsu dzīvi vieglāku. Vienīgā problēma - par to zina ļoti maz cilvēku. Mana darba rezultāts - klienti atrod sava piedāvājuma auditoriju un nostiprina pozīcijas interneta meklētājos.

Mana pieredze rāda, ka viss ir atkarīgs no komunikācijas. Nav jau sarežģīti - Tu iedziļinies un noformulē sava piedāvājuma vērtību, bet aprakstus veido tā, lai tie būtu meklētājiem draudzīgi. Jūs būsiet pārsteigti uzzinot, cik patiesībā Latvijas tirgū ir viegli konkurēt ar labu saturu. Konsekventi darbojoties labs rezultāts ir neizbēgams.

Ir noderīgi zināt par kopīraitinga pamatprincipiem. Pieredzējis speciālists rūpīgi iedziļināsies Tavā uzņēmumā un sasniegs vislabākos rādītājus. Taču arī Tu pats vari sniegt nopietnu ieguldījumu savā projektā vai iniciatīvā, ja zini, kā iegūt informāciju un kā pareizi rakstīt. Lasi, analizē, uzdod jautājumus, līdz būsi izpratis, kā rīkoties tālāk. Pēc tam risinājuma idejas nāks pašas, un Tu varēsi efektīvi sasniegt izraudzīto mērķi. Līdzīgi kā Tu daudz zini par iepakojumu savam piedāvājumam, profesionāls kopīrateris zina, kā iepakot Tava raksta galveno domu vārdos, kas liks apmeklētājiem un meklēšanas dzinējiem liks atrast Tevi biežāk un saprast labāk.

Uz tikšanos LatConsul kursos!

Karstākie piedāvājumi

Kopā vienmēr izdevīgāk!

Izvēloties kursu komplektu: Interneta mārketinga un pārdošanas stratēģijas un instrumenti. Intensīvs praktisko zināšanu kurss + Meistarklase "Kā bez reklāmas nokļūt Google pirmajā lapā?", saņemsiet 30eur atlaidi!

Personības pilnveidošanas meistarklases

Meistarklašu gaitā pakāpeniski apgūsiet paņēmienus pašregulācijā un uzkrātā potenciāla izmantošanā ikdienas dzīvē. Ar speciāli veidotiem testiem Jums būs iespēja izzināt savas stiprās un vājās puses, nospraust savas attīstības virzienus nākotnē.