Nataļja Gudakovska

Nataļja Gudakovska
Nodarbošanās: Pasniedzēja un koučs

Mācību vadītāja, koučs, izglītojošo spēļu izstrādātāja un topošā psiholoģe. Nataļja ir bakalaura diploms Uzņēmumu vadībā un administrācijā, vairāku gadu pieredze apmācību izstrādē un vadībā, kā arī starpkultūru un sociāli nozīmīgu projektu ieviešanā starptautiskajās un vietējās organizācijās Latvijā, Eiropā un Centrālāzijā. 

Pieredze starptautisko organizāciju vadībā, projektu un personāla vadībā, starptautisko konferenču rīkošanā, darbinieku un vadītāju apmācībā.

Pieredze darbā ar indivīdiem un komandām dažādās pasaules valstīs, un viņa lepojas ar nozīmīgiem sava darba rezultātiem kompānijās un organizācijās.  

Apmācības vada latviešu, angļu un krievu valodā.

Nataļja ir vadījusi mācību kursus un konsultācijas sekojošiem uzņēmumiem un organizācijām:

  • Dažādu nozaru uzņēmumi: RIMI, SIA Express Line, SIA Crewplanet, SIA „Publiskās identitātes grupa”, Electrum.
  • Starptautiskās organizācijas: Eiropas Komisija, Eiropas Padome, Eiropas Drošības un sadarbības organizācija, Eiropas Vergelanda centrs.
  • Uzstāšanās konferencēs: Metožu karuselis biznesam (2019), “Emocionālais intelekts līderēm un vadītājām” – Līdere sportā 2018, Metožu karuselis izglītības jomas pārstāvjiem Rīgā, Daugavpilī, Liepājā (2019, 2018, 2017), Austrumpartnerības jauniešu forums Latvijā (2015), Lietuvā (2019), Polijā (2017).
  • Publiskais sektors: Izglītības un zinātnes ministrija Latvijā, Krievijā, Igaunijā, Polijā, Lietuvā un to padotībā esošās iestādes, pašvaldības;
  • Izglītības iestādes: augstskolas, profesionālās skolas, vidusskolas Latvijā un Igaunijā.
  • Nevalstisko organizāciju sektorā: Līdzdalības platforma starptautiskā organizācija, sadarbība ar BRFonds, Latvijas samariešu apvienība, Junior Achievement, Latvijas mazpulki u.c.
  • Metodes “Redzami neredzamais” izstrāde (metode dažāda līmeņa vadītājiem, apmācību vadītajiem, treneriem, konsultantiem) u.c metodisko materiālu izstrāde.

Dalība profesionālajās organizācijās:

  • Izglītojoši spēļu un metožu asociācijas valdes locekle
  • Eiropas Padomes mācību vadītāju kopa

Vairāk informācijas:

https://www.linkedin.com/in/nataljagudakovska/, https://es.pinterest.com/natashagudakovs/certificates/

Karstākie piedāvājumi

Kopā vienmēr izdevīgāk!

Izvēloties kursu komplektu: Interneta mārketinga un pārdošanas stratēģijas un instrumenti. Intensīvs praktisko zināšanu kurss + Meistarklase "Kā bez reklāmas nokļūt Google pirmajā lapā?", saņemsiet 30eur atlaidi!

Personības pilnveidošanas meistarklases

Meistarklašu gaitā pakāpeniski apgūsiet paņēmienus pašregulācijā un uzkrātā potenciāla izmantošanā ikdienas dzīvē. Ar speciāli veidotiem testiem Jums būs iespēja izzināt savas stiprās un vājās puses, nospraust savas attīstības virzienus nākotnē.