Projekti

Projekta WAND aktualitātes

Turpinot īstenot projektu WAND (WE ARE NOT DIFFERENT), LatConsul pārstāvji dosies vizītē uz Spānijas pilsētiņu El Rompido, kur divu dienu garumā notiks projekta tikšanās, atskatoties uz paveikto un vienojoties par turpmākajiem darbiem.

Iepazīstieties ar projektu WAND!

Projekts ir vērsts uz bērnu sociālās iekļaušanas problēmu un pieaugušo izglītības nozaru prioritātēm: "Piedāvājuma uzlabošana un paplašināšana attiecībā uz kvalitatīvām mācīšanās iespējām, kas ir pielāgotas saskaņā ar mazkvalificētu vai augsti kvalificētu pieaugušo vajadzībām" un "Paplašina un attīsta pedagogu un cita izglītībā iesaistītā personāla prasmes, kas atbalsta pieaugušos izglītojamos".

Karstākie piedāvājumi

PowerPoint - kā ātri un vienkārši izveidot lielisku prezentāciju

Ja vēlaties iemācīties ātri un vienkārši izveidot skaistu, kvalitatīvu prezentāciju un uzzināt, kā to koplietot, publiskot tiešsaistē - šis vebinārs ir tieši Jums. Vebinārā uzzināsiet dažādus ieteikumus un knifiņus, kas atvieglo prezentācijas izveidi, kā arī apgūsiet tīri tehniskas prezentācijas veidošanas prasmes.

Digitālās komunikācijas pamati jeb Kā rakstīt internetā

Kursa mērķis: iemācīt, kā rakstīt internetā, lai lasītājam prieks un rakstītājs sasniegtu mērķi. Kursa pamatā ir vienkārši padomi un īsti piemēri par to, kā izvēlēties ziņas kanālu, noteikt mērķauditoriju un pielāgot valodas izteiksmi. Kursa dalībnieki – esiet gatavi lasīt, rakstīt un diskutēt!