Ziņas

Seminārs "Personāla attālināta vadība"

Mūsdienu apstākļos arvien vairāk iezīmējas jaunas tendences darba tirgū, kas saistītas ar globālo pandēmiju un veselības aizsardzības krīzi. Tas iezīmē jaunus izaicinājumus komandas vadībā, strādājot attālināti.

Balss. Runa. Tēls

Jaunais kurss "Balss. Runa. Tēls" sniegs Jums iespēju padziļināti pilnveidot uzstāšanās prasmes un tēlu. Pilnveidot elpošanu, balsi, dikciju un runu. Attīstīt spēju runāt publiski un pārliecināti justies auditorijas priekšā. Mērķauditorija: ikviens, kam nepieciešams stāties lielākas vai mazākas auditorijas priekšā.

Aicinām apmaklēt aktuālu semināru "Stress - cēloņi, izpausmes, sekas un pārvarēšana"

Dzīvojot mūsdienu straujajā pārmaiņu pasaulē, cilvēki nereti nonāk pie jautājumiem: vai tiešām man ir paaugstināts stresa līmenis, ar kādiem stresa faktoriem varu saskarties darbā un kāda varētu būt to ietekme uz manu veselību? Arī uzņēmuma vadību interesē līdzīgi jautājumi, jo stress var negatīvi ietekmēt ne tikai darbinieka veselību, bet atstāt negatīvas sekas arī organizācijas darbā. Semināra dalībniekiem piedāvāsim aizpildīt aptauju/testu, ar kura palīdzību noskaidrosiet savu stresa un emocionālā intelekta līmeni, kas ļaus izvērtēt Jūsu iekšējo potenciālu cīņā ar stresu un tā radītajām sekām, un uzzināt, kas vēl būtu jāattīsta, lai nepieļautu veselībai kaitīga stresa rašanos.

Aicinām apmeklēt meistarklases!

Ejot līdzi laikam un sekojot jaunākajām izglītības tendencēm, piedāvājam Jums apmeklēt MEISTARKLASES izcilu savas jomas MEISTARU vadībā jaunu zināšanu kompaktai un praktiskai apguvei.

Karstākie piedāvājumi

PowerPoint - kā ātri un vienkārši izveidot lielisku prezentāciju

Ja vēlaties iemācīties ātri un vienkārši izveidot skaistu, kvalitatīvu prezentāciju un uzzināt, kā to koplietot, publiskot tiešsaistē - šis vebinārs ir tieši Jums. Vebinārā uzzināsiet dažādus ieteikumus un knifiņus, kas atvieglo prezentācijas izveidi, kā arī apgūsiet tīri tehniskas prezentācijas veidošanas prasmes.

Digitālās komunikācijas pamati jeb Kā rakstīt internetā

Kursa mērķis: iemācīt, kā rakstīt internetā, lai lasītājam prieks un rakstītājs sasniegtu mērķi. Kursa pamatā ir vienkārši padomi un īsti piemēri par to, kā izvēlēties ziņas kanālu, noteikt mērķauditoriju un pielāgot valodas izteiksmi. Kursa dalībnieki – esiet gatavi lasīt, rakstīt un diskutēt!