Mini MBA School Biznesa vadības apmācību programma

Tavs ceļvedis biznesa virsotņu sasniegšanai!​ 
Pirmo reizi latviešu valodā!

Mini MBA School – izcila iespēja augstākā līmeņa vadītājiem ātri, intensīvi un koncentrēti apgūt tradicionālās augstskolu MBA (Master of Business Administration) programmas esenci. 
Iegūstot nepieciešamās zināšanas, sasniedzamas augstākās biznesa virsotnes!

10 nedēļu laikā 5 izcili pasniedzēji no 3 vadošajām Latvijas augstskolām rādīs augstāko sniegumu galvenajās biznesa vadības tēmās - mārketings, ekonomika, finanses, vadība un stratēģija.

Hārvardas absolventu Biznesa kluba izstrādātā programma nu ir pieejama Latvijā un latviešu valodā! Pēc Hārvardas parauga izvēlēti labākie biznesa vadības pedagogi. Studijas notiek atraktīvā, ar ikdienas situācijām saistītā veidā, analizējot praktiskus piemērus, mijiedarbojoties teorijai ar praksi. Panākumi biznesā nav atkarīgi tikai no talanta un veiksmes, bet gan no īstajām zināšanām!

Kas ir MBA un Mini MBA?

MBA ir saīsinājums no starptautiski atpazīstama maģistra grāda biznesa vadībā nosaukuma Master of Business Administration
Mini MBA nav akadēmisks grāds, bet gan profesionāla programma vadītājiem, kuru pabeidzot programmas dalībnieks saņem apliecību. Programma veidota, lai dažādu jomu profesionāļi iegūtu praktiskas biznesa vadības zināšanas un kompetences, ko var uzreiz pielietot savā ikdienas darbā.
Mini MBA piedāvā lielisku iespēju profesionāļiem uzlabot zināšanas, pārliecību par sevi un, protams, CV. Šī programma apvieno reālo situāciju biznesa vidē ar akadēmiskajām zināšanām.

PROGRAMMAS MĒRĶIS

Koncentrētā veidā 10 dienu laikā programmas dalībnieki iegūs sekojošas kompetences, kas atbilst biznesa vadības maģistrantūrā apgūstamajām tēmām:

 • Biznesa finanšu vadībā un grāmatvedībā;
 • Biznesa ētikā un organizāciju psiholoģijā;
 • Mārketinga vadībā un starptautiskā biznesa vadībā;
 • Ekonomikā un ražošanas vadībā;
 • Stratēģiskajā vadībā un kvantitatīvajā analīzē.

PROGRAMMA PAREDZĒTA

Šī programma Jums sniegs nepieciešamās zināšanas biznesa vadībā un ir paredzēta vadītājiem, kam iegūta izglītība ar biznesu nesaistītā jomā, kā arī profesionāļiem, kas vēlas rūpēties par savu karjeras attīstību un izaugsmi.

IEGUVUMI

 • Augstākā līmeņa biznesa vadības apmācību programmas apguve latviešu valodā, koncentrētā veidā; 
 • Visaptverošas biznesa vadības zināšanas, teorija un prakse - analizējot reālus piemērus no ikdienas dzīves;
 • Latvijas izcilākie biznesa vadības pasniedzēji;
 • Apjomīgi drukātie mācību materiāli un Stīvena Silbigera grāmata „The Ten Day MBA” (grāmata angļu valodā);
 • Dalība Mini MBA School Absolventu klubā – profesionālo kontaktu uzturēšanai.

STUDIJAS

Mini MBA School ilgst 10 nedēļas, ceturtdienās (kopā 10 dienas un 10 studiju tēmas) no 9.30 – 17.00 biznesa konsultāciju un mācību centrā LatConsul, Raiņa bulvārī 2, Rīgā. Starplaikos kafijas pauzes. 

 

DALĪBAS MAKSA

2120,00 EUR + PVN.

Tajā iekļauts: vienas personas dalība apmācību programmā Mini MBA (10 dienas, 80 akadēmiskās stundas) ar kafijas pauzēm, izdales materiāli, Stīvena Silbigera grāmata „The Ten Day MBA” angļu valodā, kursa beigās kompetences apliecinoša apliecība, dalība Mini MBA School Absolventu klubā. 

PASNIEDZĒJI

Jānis Priede Kvantitatīvā analīze; Ekonomika

Ieva Kozlovska - Grāmatvedība; Finanšu vadība

Valters Kaže Mārketings; Starptautiskā biznesa vadība

Lotārs  Dubkēvičs - Biznesa ētika; Biznesa psiholoģija

Gints Turlajs - Ražošanas un procesu vadība; Stratēģija

PROGRAMMA

 • Mārketings – aptver visas biznesa funkcijas un tieši uzrunā klientu ar reklāmas, pārdevēju vai citu mārketinga aktivitāšu palīdzību. Mārketings ir īpašs mākslas un zinātnes savienojums. Studiju kursā apgūsiet mārketinga stratēģijas izveides pamatprincipus, kā arī pilnu izpratni par mārketinga procesiem un pārdošanas veicināšanu u.c.
 • Biznesa ētika – atšķirībā no pārējiem studiju kursiem, kas jau ilgstoši ir biznesa vadības izglītības pamatā, šī tēma ir jaunums. Sākotnēji ieviesta kā modes tendence, pašlaik biznesa ētika ir Hārvardas MBA programmas „pamatsastāvā”. Pasaules vadošās biznesa augstskolas sagatavo savus nākotnes biznesa čempionus jebkuriem izaicinājumiem – tai skaitā ētiskiem apsvērumiem biznesa lēmumu pieņemšanā. Studiju kursā apgūsiet sociāli atbildīgu uzņēmumu pamatprincipus un visu uzņēmējdarbības procesā iesaistīto pušu analīzi u.c.
 • Grāmatvedība – tā ir biznesa valoda, kādā uzņēmums paziņo savus rezultātus darbiniekiem, investoriem, kreditoriem, klientiem, piegādātājiem un sabiedrībai. Uzņēmuma iekšienē grāmatvedības informācija nodrošina kontroli, izvērtēšanu un darbības plānošanu. Grāmatvedības pamatzināšanas nepieciešamas, lai varētu darboties biznesa vidē. Studiju kursa laikā apgūsiet grāmatvedības likumus, vadības grāmatvedību un pratīsiet „lasīt” un analizēt finanšu pārskatus u.c.
 • Biznesa psiholoģija – māca, kā darba vietā tikt galā ar „cilvēcisko faktoru” jeb izprast, kādēļ cilvēki rīkojas tā, kā rīkojas. Bez šīm zināšanām biznesa izglītība nebūtu pilnīga, jo jebkurš biznesa process nav iedomājams bez cilvēkiem. Šajā studiju kursā apgūsiet zināšanas par problēmu risināšanu, motivāciju, līderismu, radošumu, varu, pārmaiņu vadību u.c.
 • Kvantitatīvā analīze – iespējams vispievilcīgākais un vissvarīgākais MBA studiju kurss. Tas piedāvā pamata instrumentus, kast tiek lietoti finanšu, grāmatvedības, mārketinga un procesu vadībai. Kvantitatīvās analīzes lietošana sarežģītu biznesa problēmu risināšanai ir MBA absolventu galvenais darbs. Studiju kursā apgūsiet lēmumu pieņemšanas analīzi, naudas plūsmas analīzi, varbūtības teoriju un prognožu uzstādīšanu u.c.
 • Finanšu vadība – tā ir viena no MBA apgūstamajām pamatprasmēm, jo biznesa pamatfunkcija ir pelnīt. Finanšu vadība ir cieši saistīta ar pārējiem biznesa procesiem. Šajā studiju kursā apgūsiet biznesa veidus, cenu veidošanu, tirgus prognozēšanu, ieguldījumu pārvaldīšanu, budžeta sastādīšanu u.c.
 • Ražošanas un procesu vadība – vienīgais MBA kurss, kas saistīts ar produktu ražošanu vai pakalpojumu sniegšanu, pašu biznesa būtību. Šī tēma apvieno sausus aprēķinus ar cilvēku vadību. Studiju kursā iegūsiet zināšanas par problēmu risināšanu, lineāro programmēšanu, inventarizāciju, materiālu plānošanu, kvalitāti, informācijas tehnoloģijām u.c.
 • Ekonomika – pieprasījuma un piedāvājuma attiecība pie noteiktas cenas ir ekonomikas pamats, kas arī izsaka biznesa būtību. Ekonomisti nevar pilnībā atspoguļot biznesa procesus, taču sniedz būtisku ieskatu tajos. Šis kurss palīdzēs orientēties neskaitāmajās ekonomikas teorijās un saprast pamatvērtības – piedāvājumu un pieprasījumu, mikroekonomiku, tirgus principus, makroekonomiku, starptautisko ekonomiku u.c.
 • Stratēģija – visinteresantākais MBA kurss, kurā ir iespēja apvienot un likt lietā visas jauniegūtās zināšanas. Stratēģiska domāšana iekļauj biznesa salīdzinošu analīzi ar visu nozari, konkurentiem un biznesa vidi īstermiņā un ilgtermiņā. Stratēģija ir uzņēmuma plāns mērķu sasniegšanai. Kursa laikā dalībnieki strādās praktiski - izstrādās sava uzņēmuma stratēģiju pēc unikālas, pasniedzēja izstrādātas metodes. Šajā kursā iegūsiet zināšanas par vērtību ķēdi, stratēģijas ieviešanu, nozares analīzi, globalizāciju u.c.
 • Starptautiskā biznesa vadība – sava uzņēmuma attīstīšanai starptautiskā līmenī vai karjeras veidošanai starptautiskā korporācijā bez šīm zināšanām neiztikt. Šajā studiju kursā uzzināsiet par uzņēmuma darbības attīstības plānošanu starptautiskā līmenī, veiksmes stāstiem, praktisku pieredzi u.c.

Lasiet sadaļā Ziņas:

Mini MBA School - lielisks jaunums augstākā līmeņa vadītāju apmācību piedāvājumā>

Pieteikties

Karstākie piedāvājumi

PowerPoint - kā ātri un vienkārši izveidot lielisku prezentāciju

Ja vēlaties iemācīties ātri un vienkārši izveidot skaistu, kvalitatīvu prezentāciju un uzzināt, kā to koplietot, publiskot tiešsaistē - šis vebinārs ir tieši Jums. Vebinārā uzzināsiet dažādus ieteikumus un knifiņus, kas atvieglo prezentācijas izveidi, kā arī apgūsiet tīri tehniskas prezentācijas veidošanas prasmes.

Digitālās komunikācijas pamati jeb Kā rakstīt internetā

Kursa mērķis: iemācīt, kā rakstīt internetā, lai lasītājam prieks un rakstītājs sasniegtu mērķi. Kursa pamatā ir vienkārši padomi un īsti piemēri par to, kā izvēlēties ziņas kanālu, noteikt mērķauditoriju un pielāgot valodas izteiksmi. Kursa dalībnieki – esiet gatavi lasīt, rakstīt un diskutēt!