Par uzņēmumu

Uzticams partneris ceļā uz biznesa virsotnēm!

Biznesa konsultāciju un mācību centrs "LatConsul" vairāk nekā 15 gadus veiksmīgi darbojas vadības konsultāciju un uzņēmumu apmācību jomā. Šo gadu gaitā gūtā klientu uzticēšanās, uzkrātā pieredze un zināšanas, apmācot daudzus nozīmīgus Latvijas uzņēmumus, ir atbildīgas attieksmes pret klientu un augstas kvalitātes mācību pakalpojumu garants.

Esam mūsdienīgs, aktīvs mācību uzņēmums, kas atrodas modernās un mājīgās telpās pašā Rīgas centrā - Raiņa bulvārī 2-3, mob.tālr. 20712220.

„LatConsul” piedāvā:

  • plaša profila biznesa vadības konsultācijas un korporatīvās apmācības;
  • seminārus un kursus par ES struktūrfondu finansējuma piesaisti un projektu vadību, kā arī konsultācijas un atbalstu projektu izstrādē;
  • seminārus un kursus par finanšu vadību un grāmatvedību;
  • seminārus un kursus par mārketingu, klientu apkalpošanu un pārdošanu;
  • vīna kultūras kursus u.c.

 „LatConsul” misija - veicināt klientu personīgo un profesionālo izaugsmi veiksmīga biznesa attīstībai, sniedzot mūsdienīgas, inovatīvas un kvalitatīvas konsultācijas un mācību pakalpojumus, sociāli atbildīgā veidā uzlabojot klientu dzīves kvalitāti.

Vakar un šodien

„LatConsul”, SIA mācību tirgū ienāca 2003. gadā, piedāvājot uzņēmējiem apmācības un privātas konsultācijas Eiropas Savienības (ES) struktūrfondu apguves jautājumos, kas ir viens no uzņēmuma darbības pamatvirzieniem līdz šai dienai.

Pieaugot piedāvājumu klāstam, jau nākamajā darbības gadā „LatConsul” ieguva akreditēta mācību centra statusu, kas piedāvā dažādasIzglītības ministrijā licencētas un akreditētas kursu programmas, seminārus un biznesa vadības konsultācijas.

Šodien „LatConsul” ir kļuvis par stabilu un atpazīstamu uzņēmumu pieaugušo izglītības jomā Latvijā un ārpus tās, iemantojot klientu uzticību ar aktuāliem augstas kvalitātes pakalpojumiem un individuālu pieeju klienta vēlmēm.

Sociālā atbildība

„LatConsul” ir ilggadējs Latvijas Nacionālās projektu vadīšanas asociācijas (LNPVA) un Latvijas Biznesa Konsultantu asociācijas (LBKA) biedrs. Kopš 2012. gada - Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) biedrs.

Uzņēmums regulāri atbalsta labdarību, iesaistoties nodibinājuma „FONDS SABIEDRĪBAI” rīkotajās aktivitātēs, kā arī ziedojot finansiālos līdzekļus labdarības pasākumiem (Bērnu klīniskās universitātes slimnīcai, Torņkalna baznīcai u.c.).
 
Esam kļuvuši par Valsts asinsdonoru centra un valsts veidotas atbalsta programmas daudzbērnu ģimenēm “Latvijas goda ģimene” brīvprātīgajiem atbalstītājiem.
 
2012. gada rudenī iesaitījāmies neparastā un aizraujošā kultūras projektā, kļūstot par eseju un fotogrāfiju izstādes "Pagalmi ar putniem galvā" atbalstītājiem.

Sasniegtais

Līdz šim esam apmācījuši gandrīz 10000 Latvijas uzņēmējus, vadītājus un darbiniekus - sākot no mazajiem uzņēmumiem, kuros nodarbināti pāris darbinieki, līdz pat lielākajiem Latvijas uzņēmumiem, kā arī valsts un pašvaldību iestādēs strādājošos.

Mūsu klientu vidū ir Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA), „Rīgas Elektromašīnbūves rūpnīca” AS, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra VA (LIAA), „Latvenergo” AS, LR Valsts ieņēmumu dienests (VID), Latvijas dzelzceļš (LDz), „Lauma Lingerie” AS, „SLO Latvia” SIA, „Latvijas valsts meži” AS, „Ventspils nafta termināls” SIA, „SEB banka” AS, „Rīgas satiksme” RP SIA, „Brenntag Latvia” SIA, Zemgales Plānošanas reģions, „L-Ekspresis” SIA, „Exigen Services Latvia” AS, „Valler” SIA, Salaspils novada dome, „Rīgas Nami” SIA un daudzi citi ietekmīgi uzņēmumi. 
 
Latvijas Biznesa Konsultantu asociācijas organizētā pētījuma (2011) dati liecina, ka „LatConsul” ir piektā lielākā biznesa vadības mācību un konsultāciju kompānija Latvijā.

Karstākie piedāvājumi

PowerPoint - kā ātri un vienkārši izveidot lielisku prezentāciju

Ja vēlaties iemācīties ātri un vienkārši izveidot skaistu, kvalitatīvu prezentāciju un uzzināt, kā to koplietot, publiskot tiešsaistē - šis vebinārs ir tieši Jums. Vebinārā uzzināsiet dažādus ieteikumus un knifiņus, kas atvieglo prezentācijas izveidi, kā arī apgūsiet tīri tehniskas prezentācijas veidošanas prasmes.

Digitālās komunikācijas pamati jeb Kā rakstīt internetā

Kursa mērķis: iemācīt, kā rakstīt internetā, lai lasītājam prieks un rakstītājs sasniegtu mērķi. Kursa pamatā ir vienkārši padomi un īsti piemēri par to, kā izvēlēties ziņas kanālu, noteikt mērķauditoriju un pielāgot valodas izteiksmi. Kursa dalībnieki – esiet gatavi lasīt, rakstīt un diskutēt!