Latconsul apmācības uzņēmumiem un atklātie kursi

Personiskā pilnveide

4 dienas, 11.00 - 13.30
Kurss sniedz iespēju padziļināti pilnveidot uzstāšanās prasmes un tēlu. Pilnveidot elpošanu, balsi, dikciju un runu. Attīstīt spēju runāt publiski un pārliecināti justies auditorijas priekšā.
Cena: 170,00 EUR + PVN
Cenā iekļauts: 4 mācību dienas, kafijas pauzes, mācību materiāli un Jūsu zināšanas apstiprinoša apliecība.
Pirms semināra tā dalībniekiem piedāvāsim aizpildīt laika vadības aptauju/testu, kas palīdzēs noteikt katram savu laika vadības iemaņu līmeni, uzņēmuma norišu ietekmi uz laika patēriņu, un balstoties uz aptaujas rezultātiem, varēsiet piemeklēt sev atbilstošākos laika vadības paņēmienus.
Cena: 95,00EUR + PVN
Cenā iekļauta individuālas programmas izveide, izdales materiāli, mācību organizēšana un vadīšana, anketas datu apstrāde, kafijas pauzes un Jūsu zināšanas apstiprinoša apliecība.
Mēs katrs savā ikdienā "spēlējam" LOMAS - mājās, ģimenē, sabiedrībā, profesionālajā dzīvē... Kā labāk apzināties un izprast šīs lomas, kā ar tām sadzīvot un justies labi?
Cena: 80,00 EUR + PVN
1 mācību diena, kafijas pauzes, mācību materiāli un Jūsu zināšanas apstiprinoša apliecība.
Mērķauditorija ir cilvēki, kuriem ir svarīgi būt pārliecinātiem - kuru darbs saistīts ar paaugstinātu emocionālo spriedzi, atbildību, citu cilvēku vadīšanu, lēmumu pieņemšanu, uzstāšanos auditorijas priekšā.
Cenā iekļauti: 1 mācību diena, kafijas pauzes, mācību materiāli un Jūsu zināšanas apstiprinošs sertifikāts.
Praktiskā semināra dalībnieki varēs noteikt savu emocionālā intelekta līmeni ar jaunu aptauju/testu (J.Roze, 2017), kas ir pārbaudīta zinātniskajos un praktiskajos pētījumos.
Cena: 90,00 EUR + PVN
Cenā iekļauts: individuālas programmas izveide, izdales materiāli, mācību organizēšana un vadīšana, anketas datu apstrāde, kafijas pauzes un Jūsu zināšanas apstiprinoša apliecība.
2 dienas, no plkst. 9.30 - 16.30
Ieguvumi: jūsu spēja brīvi izvēlēties atbilstošāko vizuālā palīglīdzekļa formu un tā izpausmi savas uzstāšanās tematikai, un veikt maksimāli efektīvu informācijas "piegādi".
Cenā iekļautas kafijas pauzes, mācību materiāli un Jūsu zināšanas apstiprinoša apliecība.
Kurss būs noderīgs vadītājiem, klientu apkalpošanas darbiniekiem, pārdevējiem attiecību veidošanai gan lietišķajā, gan personiskajā saskarsmē. Ikvienam, kurš ieinteresēts veiksmīgāk veikt darījumus, apkalpot klientus un attīstīt sevi.
Cena: 80,00 EUR + PVN
Cenā iekļauts: 1 mācību diena, mācību materiāli, kafijas pauzes un Jūsu zināšanas apstiprinoša apliecība.
Mācību mērķis: sniegt zināšanas profesionālās izdegšanas profilaksei, apzinoties iespējamos stresa cēloņus un novēršanas iespējas.
Cena: 90,00 EUR + PVN
Cenā iekļauts: 1 mācību diena, mācību materiāli, kafijas pauzes un Jūsu zināšanas apstiprinoša apliecība.
Pirms semināra tā dalībniekiem piedāvāsim aizpildīt aptauju/testu, ar kura palīdzību noskaidrosiet savu stresa un emocionālā intelekta līmeni, kas ļaus izvērtēt Jūsu iekšējo potenciālu cīņā ar stresu un tā radītajām sekām, un uzzināt, kas vēl būtu jāattīsta, lai nepieļautu veselībai kaitīga stresa rašanos.
Cena: 100,00 EUR + PVN
Cenā iekļauta individuālas programmas izveide, izdales materiāli, mācību organizēšana un vadīšana, anketas datu apstrāde, kafijas pauzes un Jūsu zināšanas apstiprinoša apliecība.

Karstākie piedāvājumi

PowerPoint - kā ātri un vienkārši izveidot lielisku prezentāciju

Ja vēlaties iemācīties ātri un vienkārši izveidot skaistu, kvalitatīvu prezentāciju un uzzināt, kā to koplietot, publiskot tiešsaistē - šis vebinārs ir tieši Jums. Vebinārā uzzināsiet dažādus ieteikumus un knifiņus, kas atvieglo prezentācijas izveidi, kā arī apgūsiet tīri tehniskas prezentācijas veidošanas prasmes.

Digitālās komunikācijas pamati jeb Kā rakstīt internetā

Kursa mērķis: iemācīt, kā rakstīt internetā, lai lasītājam prieks un rakstītājs sasniegtu mērķi. Kursa pamatā ir vienkārši padomi un īsti piemēri par to, kā izvēlēties ziņas kanālu, noteikt mērķauditoriju un pielāgot valodas izteiksmi. Kursa dalībnieki – esiet gatavi lasīt, rakstīt un diskutēt!