Jānis Endziņš

Jānis Endziņš
Nodarbošanās: uzņēmējdarbības un komerctiesību eksperts

No 2008. gada SIA „J.E. Enterprise Consulting Company” valdes loceklis un darbojas „Latvijas tirdzniecības un rūpniecības kamerā” (LTRK).

Kopš 2011. gada strādā par LTRK priekšsēdētāju. Rīgas Starptautiskās ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolas un Biznesa augstskolas „Turība” lektors komerctiesībās. Komerctiesību zināšanas iegūtas arī LR Uzņēmumu reģistrā kā galvenajam valsts notāram, gan Tieslietu ministrijā kā valsts sekretāra palīgam.

Daudzu normatīvo aktu autors un līdzautors, tai skaitā Komerclikuma spēkā stāšanās kārtības likuma izstrādes darba grupas vadītājs, līdzdarbojies Komerclikuma izstrādē, izstrādājis likumu paketi individuālo uzņēmumu, zemnieku un zvejnieku saimniecību reformai.

Ieguvis Tieslietu ministrijas 3. pakāpes goda rakstu par nozīmīgu un radošu darbu, 1. pakāpes atzinības goda rakstu par ieguldījumu Uzņēmuma reģistra attīstībā un Tieslietu ministrijas goda diplomu par ieguldījumu tieslietu sistēmas attīstībā.

Karstākie piedāvājumi

PowerPoint - kā ātri un vienkārši izveidot lielisku prezentāciju

Ja vēlaties iemācīties ātri un vienkārši izveidot skaistu, kvalitatīvu prezentāciju un uzzināt, kā to koplietot, publiskot tiešsaistē - šis vebinārs ir tieši Jums. Vebinārā uzzināsiet dažādus ieteikumus un knifiņus, kas atvieglo prezentācijas izveidi, kā arī apgūsiet tīri tehniskas prezentācijas veidošanas prasmes.

Digitālās komunikācijas pamati jeb Kā rakstīt internetā

Kursa mērķis: iemācīt, kā rakstīt internetā, lai lasītājam prieks un rakstītājs sasniegtu mērķi. Kursa pamatā ir vienkārši padomi un īsti piemēri par to, kā izvēlēties ziņas kanālu, noteikt mērķauditoriju un pielāgot valodas izteiksmi. Kursa dalībnieki – esiet gatavi lasīt, rakstīt un diskutēt!