Zuarguss .

Zuarguss .
Nodarbošanās: Lektors

Piedalījies Stenfordas universitātes un korporācijas Google veidotajā Emocionālās inteliģences kursa programmā "Search inside yourself".

Pēc piecu gadu pieredzes izglītības jomā un 15 gadu pieredzes uzņēmējdarbībā (uzņēmuma vadībā) – mediju un mārketinga laukā, Zuarguss nonācis pie secinājuma, ka lielākie ieguvēji visās dzīves jomās ir cilvēki ar attīstītiem Emocionālās Inteliģences rādītājiem – tie, kuri prot gūt gan sev, gan dalīties ar citiem. Pats aktīvi attīstot šīs prasmes un papildinot zināšanās ārvalstīs, Zuraguss kopā ar kolēģiem ir izstrādājis Emocionālās inteliģences programmu, kuras efektivitāte apstiprināta ar zinātniskiem pētījumiem. Viņš uzsver, ka ir izglītības autodidakts, tāpēc mācības tiek zinātniski testētas, lai apliecinātu to kvalitāti.

Zuarguss uzticas zinātniskajiem pētījumiem par to, ka attīstība un pārmaiņas ir iespējamas jebkuram cilvēkam, kurš kaut par mata tiesu jūt vēlēšanos attīstīt savu potenciālu. No visa lielā Emocionālās Inteliģences prasmju klāsta, par vienu no galvenajiem aspektiem viņš uzskata darbu ar priekšstatiem par sevi un pasauli, kas tieši ietekmē mūsu spēju būt dzīvespriecīgiem, darbīgiem un gataviem attīstīties.

Zuarguss pauž cerību, ka tuvākajā nākotnē Emocionālās inteliģences prasmes tiks mācītas arī valsts ierēdņiem un citām valsts amatpersonām.

Viens no Zuargusa pēdējiem izglītojošiem kursiem ir piedalīšanās Stenfordas universitātes un korporācijas ''Google'' veidotajā Emocionālās inteliģences kursa programmā ''Search inside yourself'' ('Meklē sevī'') Sanfrancisko, ASV,  2014.gadā.

Karstākie piedāvājumi

PowerPoint - kā ātri un vienkārši izveidot lielisku prezentāciju

Ja vēlaties iemācīties ātri un vienkārši izveidot skaistu, kvalitatīvu prezentāciju un uzzināt, kā to koplietot, publiskot tiešsaistē - šis vebinārs ir tieši Jums. Vebinārā uzzināsiet dažādus ieteikumus un knifiņus, kas atvieglo prezentācijas izveidi, kā arī apgūsiet tīri tehniskas prezentācijas veidošanas prasmes.

Digitālās komunikācijas pamati jeb Kā rakstīt internetā

Kursa mērķis: iemācīt, kā rakstīt internetā, lai lasītājam prieks un rakstītājs sasniegtu mērķi. Kursa pamatā ir vienkārši padomi un īsti piemēri par to, kā izvēlēties ziņas kanālu, noteikt mērķauditoriju un pielāgot valodas izteiksmi. Kursa dalībnieki – esiet gatavi lasīt, rakstīt un diskutēt!