Jekaterīna Sokolovska

Jekaterīna Sokolovska
Nodarbošanās: Biznesa un personīgās izaugsmes koučs, pārdošanas un komunikācijas trenere

Restorāna Riviera līdzīpašniece. International Coach Federation ( ICF) biedre un ICF Latvia valdes locekle. 
Ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi pārdošanā, 6 gadu pieredzi komandas vadīšanā, kā arī treniņu vadīšanā, attīstot darbinieku pārdošanas un komunikācijas iemaņas. Darba pieredze saistīta ar finanšu sektoru (bankas, apdrošināšana) un ēdināšanas un apkalpošanas sektoru (HORECA). Ir izstrādājusi un vadījusi apkalpošanas standarta, pārdošanas standarta, mācību vadīšanas standarta treniņus finanšu sektora darbiniekiem, kā arī apkalpošanas un komunikācijas treniņus HORECA sektora apkalpojošiem darbiniekiem un vadītājiem. Līdzīpašniece vienā no veiksmīgākajiem restorāniem Rīgā – Riviera. Biznesa vadības doktorantūrā pētījusi līderības prasmju attīstības virzienus un to pilnveidošanas nepieciešamību uzņēmumu līmenī. Iegūts maģistra grāds ekonomikā ar kvalifikāciju Finanšu analītiķis.

Karstākie piedāvājumi

PowerPoint - kā ātri un vienkārši izveidot lielisku prezentāciju

Ja vēlaties iemācīties ātri un vienkārši izveidot skaistu, kvalitatīvu prezentāciju un uzzināt, kā to koplietot, publiskot tiešsaistē - šis vebinārs ir tieši Jums. Vebinārā uzzināsiet dažādus ieteikumus un knifiņus, kas atvieglo prezentācijas izveidi, kā arī apgūsiet tīri tehniskas prezentācijas veidošanas prasmes.

Digitālās komunikācijas pamati jeb Kā rakstīt internetā

Kursa mērķis: iemācīt, kā rakstīt internetā, lai lasītājam prieks un rakstītājs sasniegtu mērķi. Kursa pamatā ir vienkārši padomi un īsti piemēri par to, kā izvēlēties ziņas kanālu, noteikt mērķauditoriju un pielāgot valodas izteiksmi. Kursa dalībnieki – esiet gatavi lasīt, rakstīt un diskutēt!