Zane Veinberga

Zane Veinberga
Nodarbošanās: Profesionālās un personīgās izaugsmes konsultante, biznesa psiholoģe

Pieredze uzņēmuma vadīšanā, personāla vadībā, pārdošanā, vadītāju un darbinieku apmācībā. 

Zane ir vadījusi treniņus un apmācības sekojošiem uzņēmumiem vai to pārstāvjiem:

  • Dažādu nozaru uzņēmumi: ERGO, Auto Kada, Kolonna Hotels group, Norwegian state authority (tax deprtm.), Euroaptieka, LDZ, Bewe Rix, Valmieras ūdens, Rīgas siltums, u.c
  • Uzstāšanās biznesa konferencēs: Ekspertu dienas “Klientu servisa pamati” (Klientu servisa un pārdošanas asociācija, 2013), “Konfliktu risināšana” (Dienas Bizness, 2014), “Sieviete vadošos amatos”(BigEvent, 2014), “Izcils pārdošanas vadītājs - uzņēmuma veiksmes elements”(BigEvent, 2014), “Konference-treniņš. 9 padomi veiksmīgam pārdevējam” (BigEvent, 2013), EXPO “Emocionālā inteliģence” (2013).
  • Izglītības iestādes: Latvijas Universitāte, Rīgas Stradiņa Universitāte, Rīgas Tehniskā Universitāte, Turība, Viesnīcu biznesa koledža.
  • Nevalstisko organizāciju sektorā: sadarbība ar BRFonds, metodes “Stāstu stāstiem izstāstīju” izstrāde (metode apmācību vadītajiem, treneriem, konsultantiem), u.c

Karstākie piedāvājumi

PowerPoint - kā ātri un vienkārši izveidot lielisku prezentāciju

Ja vēlaties iemācīties ātri un vienkārši izveidot skaistu, kvalitatīvu prezentāciju un uzzināt, kā to koplietot, publiskot tiešsaistē - šis vebinārs ir tieši Jums. Vebinārā uzzināsiet dažādus ieteikumus un knifiņus, kas atvieglo prezentācijas izveidi, kā arī apgūsiet tīri tehniskas prezentācijas veidošanas prasmes.

Digitālās komunikācijas pamati jeb Kā rakstīt internetā

Kursa mērķis: iemācīt, kā rakstīt internetā, lai lasītājam prieks un rakstītājs sasniegtu mērķi. Kursa pamatā ir vienkārši padomi un īsti piemēri par to, kā izvēlēties ziņas kanālu, noteikt mērķauditoriju un pielāgot valodas izteiksmi. Kursa dalībnieki – esiet gatavi lasīt, rakstīt un diskutēt!