Lotārs Dubkēvičs

Lotārs Dubkēvičs
Nodarbošanās: Banku Augstskolas docents

Dr.oec. Lotārs Dubkēvičs – Banku Augstskolas docents, ieguvis vadības zinātņu doktora grādu starpaugstskolu programmā (RISEBA, Banku augstskola, Ventspils augstskola). Ievērojama lektora pieredze, kā arī psihologa, konsultanta, TV programmu līdzautora un vadītāja darba pieredze. Vairākus gadus strādājis par klīnisko psihologu Rīgas speciālajā internātskolā bērniem ar īpašām vajadzībām, bērnu aprūpes centrā „Pļavnieki”, dzelzceļa slimnīcā „Biķernieki”. Pasniedzējs Latvijas Universitātē un Banku augstskolā. Absolvējis Latvijas Universitātes un Daugavpils Pedagoģiskā institūta programmu „Vēstures un sabiedrības mācības skolotājs”, Rīgas 4.medicīnas māsu skolu, Latvijas Universitātē ieguvis maģistra grādu filosofijā, Daugavpils Pedagoģiskajā universitātē ieguvis maģistra grādu psiholoģijā. Papildus apguvis saskarsmes kursus Šveicē, vairāku mācību grāmatu autors, piedalījies starptautiskās un vietējās konferencēs, vairāku pētījumu un publikāciju autors. Mini MBA programmā pasniedz tēmas „Biznesa ētika” un „Biznesa psiholoģija”.

Karstākie piedāvājumi

PowerPoint - kā ātri un vienkārši izveidot lielisku prezentāciju

Ja vēlaties iemācīties ātri un vienkārši izveidot skaistu, kvalitatīvu prezentāciju un uzzināt, kā to koplietot, publiskot tiešsaistē - šis vebinārs ir tieši Jums. Vebinārā uzzināsiet dažādus ieteikumus un knifiņus, kas atvieglo prezentācijas izveidi, kā arī apgūsiet tīri tehniskas prezentācijas veidošanas prasmes.

Digitālās komunikācijas pamati jeb Kā rakstīt internetā

Kursa mērķis: iemācīt, kā rakstīt internetā, lai lasītājam prieks un rakstītājs sasniegtu mērķi. Kursa pamatā ir vienkārši padomi un īsti piemēri par to, kā izvēlēties ziņas kanālu, noteikt mērķauditoriju un pielāgot valodas izteiksmi. Kursa dalībnieki – esiet gatavi lasīt, rakstīt un diskutēt!