Anna Šteina

Anna Šteina
Nodarbošanās: Drāmas terapeite, supervizore, runas pedagoģe

Sertificēta drāmas terapeite, sertificēta supervizore, diplomēta aktrise, teātra un runas pedagoģe.
Vada seminārus un meistarklases Latvijā, ir vadījusi starptautiskas drāmas terapijas meistarklases Grieķijā un Vācijā, Latvijā (Erasmus+ ietvaros).
Biedrības Latvijas drāmas terapijas asociācija valdes locekle, biedrības Latvijas profesionālo aktieru asociācija biedre un biedrības Latvijas kinematogrāfistu savienība biedre.
Ieguvusi Profesionālo maģistra grādu veselības aprūpē un mākslas terapeita kvalifikāciju ar specializāciju drāmas terapijā Rīgas Stradiņa universitātē, Mākslas bakalaura grādu dramatiskā teātra aktiera specialitātē Latvijas Kultūras akadēmijā, kā arī apguvusi Profesionālās pilnveides programmu „Supervīzija profesionālajā darbā” Rīgas Sradiņa universitātē.

Pēc Latvijas Kultūras Akadēmijas absolvēšanas 1997. gadā, esmu iejutusies vairāk nekā 40 dažādās lomās uz skatuves, kino, TV un paralēli darbojusies arī apmācību sfērā. 2008. gadā nolēmu apgūt Latvijā vēl mazpazīstamo drāmas terapeita profesiju. Pēc maģistra grāda iegūšanas un drāmas terapeita prakses uzsākšanas, nolēmu turpināt mācīties, līdz ieguvu supervizora izglītību.

Būtiskākā darba pieredze
Pēc Rīgas Stradiņa universitātes absolvēšanas 2011. gadā uzsāku drāmas terapeita gaitas. Strādāju ambulatorajā psihiatrijā. Rehabilitācijas komandā, kā arī privātpraksē. Strādāju gan  individuāli, gan grupā.
Paralēli drāmas terapeita praksei 15 gadus strādāju kā teātra un runas pedagogs un supervizors.
Ir vairāk nekā 25 gadu pieredze uz skatuves un nospēlētas daudz un dažādas lomas uz skatuves, kino, TV un radio.
Mana līdzšinējā supervizora pieredze ir saistīta ar supervīziju vadīšanu mākslas terapeitiem, veselības aprūpes speciālistiem un organizāciju komandām, kā arī izglītības un pirmskolas izglītības iestāžu komandām.

Karstākie piedāvājumi

PowerPoint - kā ātri un vienkārši izveidot lielisku prezentāciju

Ja vēlaties iemācīties ātri un vienkārši izveidot skaistu, kvalitatīvu prezentāciju un uzzināt, kā to koplietot, publiskot tiešsaistē - šis vebinārs ir tieši Jums. Vebinārā uzzināsiet dažādus ieteikumus un knifiņus, kas atvieglo prezentācijas izveidi, kā arī apgūsiet tīri tehniskas prezentācijas veidošanas prasmes.

Digitālās komunikācijas pamati jeb Kā rakstīt internetā

Kursa mērķis: iemācīt, kā rakstīt internetā, lai lasītājam prieks un rakstītājs sasniegtu mērķi. Kursa pamatā ir vienkārši padomi un īsti piemēri par to, kā izvēlēties ziņas kanālu, noteikt mērķauditoriju un pielāgot valodas izteiksmi. Kursa dalībnieki – esiet gatavi lasīt, rakstīt un diskutēt!