Jānis Roze

Jānis  Roze
Nodarbošanās: Biznesa psihologs un konsultants

Biznesa psihologs ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi  dažādu lekciju, semināru un treniņu vadīšanā un uzņēmumu konsultēšanā.

Vada daudzpusīgas lekcijas un seminārus: Ilgtspējīga organizācijas stratēģija, Aktīvā pārdošana, Personāla novērtēšana un motivācija, Integratīvā kreatīvā līderība, Komandas izveide un vadība, Organizācijas kultūras pārveide, Klientu piesaiste un attiecību uzturēšana, Kreativitātes un inovāciju veicināšana un ieviešana organizācijā, Starpkultūru komunikācija u.c.

Strādājis ar neskaitāmiem uzņēmumiem un iestādēm: starptautiekie - Bucher-Schörling, LatRosTrans, PricewaterhouseCoopers, LUKOIL, Euroscript Baltic u.c.; vietējie -  Grandus, Remte, Dnet IT risinājumi, CityNet, Latvenergo, Avalon Hotel, Jelgavas pilsētas dome, Ogres novada pašvaldība un Latvijas bobsleja izlases komanda.

Piedalījies dažādos projektos, tostarp starptautiskajos, kuros veicis gan pētnieka pienākumus, gan vadījis mācības. Tāpat ir organizējis sadarbību ar ārvalstu partneriem, kā arī pārstāvējis Latviju ārvalstu tikšanās.

Ievērojama teorētiskā bāze un praktiskā pieredze, izzinot cilvēka potenciāla attīstību. Bijis jūras kājnieku komandieris. Psiholoģijas doktora zinātniskā grāda pretendents Latvijas Universitātē. Doktora disertācijas ietvaros pēta līderību, izmantojot paša izveidoto Vadītāja kreatīvās līderības testu, kā arī pasniedz kognitīvo psiholoģiju un dažādus ar organizācijas vadību saistītus kursus vairākās Latvijas augstskolās.

Karstākie piedāvājumi

PowerPoint - kā ātri un vienkārši izveidot lielisku prezentāciju

Ja vēlaties iemācīties ātri un vienkārši izveidot skaistu, kvalitatīvu prezentāciju un uzzināt, kā to koplietot, publiskot tiešsaistē - šis vebinārs ir tieši Jums. Vebinārā uzzināsiet dažādus ieteikumus un knifiņus, kas atvieglo prezentācijas izveidi, kā arī apgūsiet tīri tehniskas prezentācijas veidošanas prasmes.

Digitālās komunikācijas pamati jeb Kā rakstīt internetā

Kursa mērķis: iemācīt, kā rakstīt internetā, lai lasītājam prieks un rakstītājs sasniegtu mērķi. Kursa pamatā ir vienkārši padomi un īsti piemēri par to, kā izvēlēties ziņas kanālu, noteikt mērķauditoriju un pielāgot valodas izteiksmi. Kursa dalībnieki – esiet gatavi lasīt, rakstīt un diskutēt!