Dace Meiere

Dace Meiere
Nodarbošanās: Personāla vadības konsultante un lektore

Personāla vadības konsultante ar pieredzi personāla atlasē, novērtēšanā, attīstīšanā, apmācībās un vadībā dažādu nozaru uzņēmumos (SIA KVIST, Nordea Bank Finland, Lattelecom BPO, D8 corporation).

Dacei ir pasniedzējas un apmācību treneres pieredze (Lattelecom Akadēmija, Hansa Training, LatConsul, Buts, Nodarbinātības valsts aģentūra, Latvijas Krājbanka). Pasniedzējai ir Sociālo zinātņu maģistra grāds psiholoģijā (LU). Izglītību papildinājusi dažādos kursos personāla atlases un vadības jomā.

Dace ir sertificēta Eneagrammu Meistare un Aromterapijas speciāliste. Dacei patīk nodarboties ar jogu un piedalīties dažādu attīstības un sociālo projektu realizēšanā, lai veidotu dzīvi labāku un iedvesmotu līdzcilvēkus būt veiksmīgākiem un laimīgākiem.

 

Karstākie piedāvājumi

PowerPoint - kā ātri un vienkārši izveidot lielisku prezentāciju

Ja vēlaties iemācīties ātri un vienkārši izveidot skaistu, kvalitatīvu prezentāciju un uzzināt, kā to koplietot, publiskot tiešsaistē - šis vebinārs ir tieši Jums. Vebinārā uzzināsiet dažādus ieteikumus un knifiņus, kas atvieglo prezentācijas izveidi, kā arī apgūsiet tīri tehniskas prezentācijas veidošanas prasmes.

Digitālās komunikācijas pamati jeb Kā rakstīt internetā

Kursa mērķis: iemācīt, kā rakstīt internetā, lai lasītājam prieks un rakstītājs sasniegtu mērķi. Kursa pamatā ir vienkārši padomi un īsti piemēri par to, kā izvēlēties ziņas kanālu, noteikt mērķauditoriju un pielāgot valodas izteiksmi. Kursa dalībnieki – esiet gatavi lasīt, rakstīt un diskutēt!