Mārtiņš Daugulis

Mārtiņš Daugulis
Nodarbošanās: LNT rīta ziņu moderators un RSU lektors

LNT rīta ziņu moderators un lektors Rīgas Stradiņa universitātē, kur arī vada studiju programmu "Politika un politiskā komunikācija". Kā mācībspēks runas, skatuves un komunikācijas jomās M.Daugulis darbojas arī Latvijas Tiesnešu mācību centrā. M.Dauguļa apmācības principi sakņojas viņa praktiskajā pieredzē saskarsmē ar dažādām auditorijām apvienojumā ar akadēmiski metodoloģisku pieeju programmas izstrādē. M.Daugulis ir izstrādājis savas apmācības metodes, kas balstās uz klienta praktisku trenēšanu, klientam pašam nonākot pie slēdziena, kāds ir labākais viņa uzstāšanās modelis. Šie runas un uzstāšanās treniņi tiek cieši sasaistīti ar klienta psiholoģisko sagatavotību skatuvei un saskarsmei ar auditoriju - līdz ar to uzstāšanās nodarbības pie M.Dauguļa iet sazobē ar personības izaugsmes treniņiem. M.Dauguļa praktiskā pieredze apvieno plašu tvērumu - no 2003.gada viņš ir improvizācijas aktieris, vada dažādā formāta un rakstura pasākumus; 5 gadus nostrādājis Eiropas Parlamentā par EP deputāta padomnieku, izstrādājis īpašu apmācības metodiku, kas kalpo darbam ar grūto klientu un vēstījuma "mērķēšanu", atbilstoši 21.gs.sabiedrības segmentācijas prasībām. Akadēmiski M.Daugulis ir izglītots kā zinātņu doktora kandidāts socioloģijā. Savukārt, papildus viņš guvis pieredzi virknē meistarklašu pie Latvijā un Eiropā atzītiem runas pasniedzējiem.

Karstākie piedāvājumi

PowerPoint - kā ātri un vienkārši izveidot lielisku prezentāciju

Ja vēlaties iemācīties ātri un vienkārši izveidot skaistu, kvalitatīvu prezentāciju un uzzināt, kā to koplietot, publiskot tiešsaistē - šis vebinārs ir tieši Jums. Vebinārā uzzināsiet dažādus ieteikumus un knifiņus, kas atvieglo prezentācijas izveidi, kā arī apgūsiet tīri tehniskas prezentācijas veidošanas prasmes.

Digitālās komunikācijas pamati jeb Kā rakstīt internetā

Kursa mērķis: iemācīt, kā rakstīt internetā, lai lasītājam prieks un rakstītājs sasniegtu mērķi. Kursa pamatā ir vienkārši padomi un īsti piemēri par to, kā izvēlēties ziņas kanālu, noteikt mērķauditoriju un pielāgot valodas izteiksmi. Kursa dalībnieki – esiet gatavi lasīt, rakstīt un diskutēt!