Valters Kaže

Valters Kaže
Nodarbošanās: Mārketinga direktors

Dr.oec. Valters Kaže – ieguvis Ekonomikas zinātņu doktora grādu Latvijas Universitātē. Papildus akadēmiskajām zināšanām un darbībai guvis vairāk nekā 20 gadu pieredzi mārketingā un stratēģijā. Pašlaik Amber Beverage Group (AS Latvijas Balzams u.c.) mārketinga direktors, iepriekš mārketinga direktors AAS BALTA, mārketinga un produktu vadītājs SEB bankā un citos ievērojamos uzņēmumos. Absolvējis Latvijas Universitātes Ekonomikas un Vadības fakultāti, ieguvis maģistra grādu Latvijas Universitātē ekonomikā. Papildus ieguvis kouča sertifikātu. Pasniedzējs Latvijas Universitātē un Rīgas Biznesa skolā, Latvijas Mārketinga profesionāļu kolēģijas valdes loceklis, vairāku publikāciju, zinātnisko darbu un pētījumu autors. Mini MBA programmā pasniedz tēmas „Mārketings” un „Starptautiskā biznesa vadība”.

Karstākie piedāvājumi

PowerPoint - kā ātri un vienkārši izveidot lielisku prezentāciju

Ja vēlaties iemācīties ātri un vienkārši izveidot skaistu, kvalitatīvu prezentāciju un uzzināt, kā to koplietot, publiskot tiešsaistē - šis vebinārs ir tieši Jums. Vebinārā uzzināsiet dažādus ieteikumus un knifiņus, kas atvieglo prezentācijas izveidi, kā arī apgūsiet tīri tehniskas prezentācijas veidošanas prasmes.

Digitālās komunikācijas pamati jeb Kā rakstīt internetā

Kursa mērķis: iemācīt, kā rakstīt internetā, lai lasītājam prieks un rakstītājs sasniegtu mērķi. Kursa pamatā ir vienkārši padomi un īsti piemēri par to, kā izvēlēties ziņas kanālu, noteikt mērķauditoriju un pielāgot valodas izteiksmi. Kursa dalībnieki – esiet gatavi lasīt, rakstīt un diskutēt!