Rolands Bļujus

Rolands Bļujus
Nodarbošanās: Pasniedzējs, IT sistēmu administrators

Tehnoloģiju entuziasts ar lielu pieredzi darbā ar dažādām platformām. Ikdienā nodarbojas gan ar E-studiju vidi, dokumentu vadības sistēmu u.c. tehnoloģiju rīkiem, to uzturēšanu un pilnveidošanu, kā arī nodrošina mācības un konsultācijas sistēmu lietotājiem. Brīvajā laikā nodorbojas ar interneta mājas lapu izstrādi, līdz ar to iegūta ļoti plaša pieredze gan darbā ar e-rīkiem, gan komunikācijā ar gala lietotājiem.

Karstākie piedāvājumi

PowerPoint - kā ātri un vienkārši izveidot lielisku prezentāciju

Ja vēlaties iemācīties ātri un vienkārši izveidot skaistu, kvalitatīvu prezentāciju un uzzināt, kā to koplietot, publiskot tiešsaistē - šis vebinārs ir tieši Jums. Vebinārā uzzināsiet dažādus ieteikumus un knifiņus, kas atvieglo prezentācijas izveidi, kā arī apgūsiet tīri tehniskas prezentācijas veidošanas prasmes.

Digitālās komunikācijas pamati jeb Kā rakstīt internetā

Kursa mērķis: iemācīt, kā rakstīt internetā, lai lasītājam prieks un rakstītājs sasniegtu mērķi. Kursa pamatā ir vienkārši padomi un īsti piemēri par to, kā izvēlēties ziņas kanālu, noteikt mērķauditoriju un pielāgot valodas izteiksmi. Kursa dalībnieki – esiet gatavi lasīt, rakstīt un diskutēt!